Офіцери патрульної поліції завітали в гості до наших малят

В музичній залі нашого садочка відбулася дивовижна зустріч.

До наших вихованців старших дошкільних груп завітали справжнісінькі поліцейські.

Головним питанням, яке обговорювалося під час зустрічі, це Правила дорожнього руху та безпечна поведінка малят на дорозі.

Під час бесіди дітки продемонстрували свої знання знаків дорожнього руху, а саме «Пішохідний перехід», «Підземний пішохідний перехід», «Обережно, діти!» та «Велосипедна доріжка».

Окрім того малята мали змогу роздивитись, і навіть потримати в руках, такі елементи патрулювання, як «жезл регулювальника світло-діодний» та «сигнальний жилет зі світло-відбиваючими вставками».

Ця зустріч проводилась згідно плану-графіку відвідування закладів освіти Шевченківського району представниками Управління патрульної поліції в Харківській області у квітні - травні 2017/2018 навчального року в рамках проекту «Шкільний офіцер поліції».

Подробиці можна побачити , відвідавши «ФОТО-сторінки 2018 року»