ІННОВАЦІЇ, ЩО ВПРОВАДЖУЮТЬСЯ ПЕДАГОГАМИ ЗДО №303

№ з/п Назва педагогічної інновації Автори інновації ПІБ завідувача, вихователя-методист ПІБ вихователів, які впроваджують інновацію
1 Теорія розв’язання винахідницький завдань (ТРВЗ) Г.Альтшуллер Заяц Л.І, Павлюк С.О. Козуб О.В.
2 Логіко-математичний розвиток Петерсон Заяц Л.І, Павлюк С.О. Леньшина Т.І.
3 Комунікативно-мовленнєвий розвиток дітей дошкільного віку К.Крутій Заяц Л.І, Павлюк С.О. Руденко В.В.
4 Використання спадщини В. Сухомлинського В. Сухомлинський Заяц Л.І, Павлюк С.О. Кисельова Н.Г.
5 Театр фізичного виховання та оздоровлення дітей дошкільного віку М.Єфименко Заяц Л.І, Павлюк С.О. Заяц К.О.
6 Сенсорне виховання дошкільниківА.Запорожець, А.Усова, Л.Венгер Заяц Л.І, Павлюк С.О. Рябовол Н.М.
7 Соціально-педагогічна робота в ЗДО О.Прищепа Заяц Л.І, Павлюк С.О. Павлюк С.О.
8 Музейна педагогіка в системі національно-патріотичного виховання дошкільників (проєкт) С.Павлюк Заяц Л.І, Павлюк С.О. Павлюк С.О.
9 Хореографія К.Калініна Заяц Л.І, Павлюк С.О. Смик Ю.Є.
10 Орф-підхід у ЗДО К.Орф Заяц Л.І, Павлюк С.О. Заяц Л.І.
11Економічне виховання дошкільниківО.ЛевчукЗаяц Л.І.,
Павлюк С.О.
Кучерява О.Б.
12Екологічне виховання дошкільниківЛ.Жівіріхіна Заяц Л.І.,
Павлюк С.О.
Ковалевська Н.О.
13БЖДЛ.ЯковенкоЗаяц Л.І., Павлюк С.О.Сиротіна О.П.
14Нейро-психологічний підхід у діяльності практичного психолога ЗДОО.ЛуріяЗаяц Л.і., Павлюк С.О.Субачева Ю.І.
15Розвиток соціальної толерантності дошкільників в умовах інклюзивної освітиТ.РоговаЗаяц Л.І., Павлюк С.О.Павлюк С.О.

РОБОТА ЗДО НАД МЕТОДИЧНОЮ ТЕМОЮ РАЙОНУ упродовж 2021/2022 - 2022/2023 н.р.:

«Мотивація як визначальний фактор організації навчальної діяльності учнів та вихованців в умовах соціалізації»

Мета: створення психолого-педагогічних умов для формування мотиваційного компоненту успішного навчання та соціалізації учнів та вихованців закладів освіти району.

ЗВІТ ЗДО ЗА 2017-2019 р.р.

ЗВІТ ЗДО ЗА 2020 р.