Відкрите інтегроване заняття в групі № 4 «Перлинка»

2018-04-20

/Files/images/01. logo0.jpg

В музичній залі нашого садочка відбулося відкрите інтегроване заняття з дітьми старшої дошкільної групи № 4 «Перлинка» на тему:
«Як маленькі харків'яни розповідали дівчині з Німеччини
про український віночок
»

Це заняття про водилось у рамках заходів «2017/2018 навчального року – року німецької мови».

Вихователь групи Єна О.В. та музичний керівник Тротченко О.М організували і провели відкритий захід з використанням ІКТ-технологій, а саме: скап-зв'язок, відео та мультимедійна техніка.

На цьому заході дітки продемонстрували свої знання з українського мовлення, комунікативні навички спілкування з однолітками інших країн та знання з етнографії, а саме: значення квіточок в українському віночку, значення кількості та кольорів стрічок, знання поняття «віночок-оберіг». Також дівчатка та хлопчики завзято виконували українські народні пісні й таночки.

На відкритому заході були присутні: адміністрація закладу, співробітники та педагоги, які по завершенню обмінялися емоціями, досвідом та побажаннями з приводу проведеного заняття.

Подробиці можна побачити, відвідавши «ФОТО-сторінки 2018 року»